Концентрований кислотний очисний засіб для миття і видалення забруднень неорганічної та органічної природи, як-от накип, солі жорсткості води, іржа, а також пивний, молочний, винний, сечовий камінь та інші.
Універсальний концентрований засіб для очищення та миття поверхонь, приміщень, санітарно-технічного обладнання, промислового обладнання, технологічних трубопроводів, теплообмінників, інвентарю, тари (зокрема таких, що контактують із харчовими продуктами) та ін.
Водні робочі розчини дезінфікувального засобу мають очисну та мийну дію, помірне піноутворення; видаляють солі жорсткості води, іржу, пивну, молочну, винну, сечовий камінь та інші забруднення; істотно знижують мікробний забруднення; мають помірну корозійну дію на низьковуглецеві сталі, не здатні пошкодити поверхонь із хромонікелевої сталі, алюмінію, міді, олова, гуми, пластику, кераміки, скла, фарфору, фаянсу, метилахської плитки тощо.
Ефективність видалення іржі — не менш ніж 90% (порівняно з еталоном). Засіб не призначений для очищення поверхонь з емальованим і лакофарбовим покриттям.
Підприємства харчовопереробної промисловості та торгівлі, громадського харчування, закладів охорони здоров'я, комунально-побутові та спортивно-оздоровчі (бані, сауни, душові, басейни та ін.), адміністративні та громадські будівлі, залізничний транспорт тощо.
Для визначення режимів застосування засобу рекомендується проводити пробне миття. Методи застосування — протирання, зрошення, заповнення й занурення з подальшим чищенням щіткою або йоршом.
Засіб застосовується як водні робочі розчини в концентрації від 5% до 50% (за препаратом) за температури розчину 5-60 °C, залежить від об'єкта оброблення, інтенсивності та типу забруднення, методу застосування засобу, що має ресурс часу користувача. Розчин має діяти на забруднення не менш ніж 5-10 хв, після чого забруднення необхідно потерти. Замкнутими системами, трубопроводи заповнюють розчином і забезпечують його циркуляцію. У разі сильного забруднення оброблення повторюють, для прискорення очищення збільшують концентрацію та температуру розчину.
Витрата розчину під час оброблення поверхонь становить 50-200 мл/м2. Дрібні предмети занурюють у розчин. Після закінчення оброблення об'єкти промивають водою. Якість змивання засобу контролюють, якщо немає піноутворення в промивальній воді та за показником pH промивної води, який має відповідати показнику pH водопровідної води.
Кислота соляна, комплексоната, катіонні ПАР (ЧАС) 1-5%, неіонні ПАР 1-5%, інгібітор корозії, вода до 100%.
Не містить фосфатів. ПАР відповідають вимогам Технічного регламенту мийних засобів за ступенем біологічного розкладання.
Використовуючи засіб у замкнутих системах, необхідно забезпечити відведення вуглекислого газу. Дотримуватися запобіжних заходів, зазначених на пакованні.
Термін зберігання засобу — 2 роки в закритій оригінальній тарі виробника за температури від 1 до 30 °C, у добре провітрюваному приміщенні, у місцях, недоступних для дітей, окремо від харчових продуктів.
Засіб постачається в каністрах місткістю 10 л.