Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
Прилад від російського виробника медичних інструментів. Мийка незвичної форми є установкою, що складається з ультразвукового випромінювача у верхній частині і робочої ємності в нижній. МедЕліт використовується в медичних кабінетах, проте прекрасно підходить для кабінету косметолога або майстра манікюру.
Переваги :
Недоліки :
А ти користуєшся УЗ-ванній? Поділися досвідом в коментарях!
4.5 / 5 ( 4 голоси)
УЗ-мийка для майстра манікюру / Параметри вибору
УЛЬТРАЗВУКОВА МІЙКА ДЛЯ МАЙСТРА МАНІКЮРА / ПАРАМЕТРІ ВІБОРУ
Якщо ви вирішили обзавестися УЗ – мийкою для дезінфекції та очищення манікюрного інструменту, то при виборі необхідно враховувати специфіку цього приладу – здатність створювати ефект кавітації.
Миючий розчин, що циркулює в ванні, розчиняє і забирає мікрочастинки бруду. Чим вище частота та інтенсивність хвиль ультразвуку, тим дрібніше бульбашки і, тим інтенсивніше гідроудар при їх розриві. Частота в 20кГц застосовується для грубої мийки клітинної структури, наприклад в промислових установках.
Для більш тонкої і делікатної роботи, наприклад в медицині або ювелірній справі, користуються ультразвуком в діапазоні 35-50 кГц. Така інтенсивність випромінювання, дбайливо очищаючи і, не порушуючи структуру матеріалу, дозволяє створювати пружні хвилі потрібної довжини і частоти, змити будь-яке забруднення навіть в самих важкодоступних ділянках.
ЩО ПОТРІБНО ВРАХОВУВАТИ ПРИ ВИБОРІ УЗ-ВАННИ
Для манікюрного інструменту рекомендується ультразвуковий апарат з частотою хвиль в діапазоні 35-50кГц;
На знімку: під час очищення в миючому розчині під впливом ультразвуку народжуються і схлопиваются мікропухирці
Побутова УЗ-мийка вдає із себе прилад, корпус якого виконаний з пластика або неіржавіючої сталі.
охарактеризуємо основні СКЛАДОВІ
1. Ванна виготовляється з нержавіючої сталі. Вибір її габаритів визначається в залежності від величини і маси планованих до очищення предметів.
▼ Для санобробки манікюрного інструменту використовуються ванни місткістю 0,5 1,5 літра, що дозволяє економно витрачати миючий розчин і прискорити процес очищення.
На знімку: якість металу, з якого виготовлена ванна, дуже важливо, – крім ударних хвиль і кавітаційного зносу від них, вона піддається прямому і постійному впливу агресивних мийно-дезінфікуючих розчинів
2. Один із спірних моментів для УЗ-мийки, призначеної для очищення манікюрного приладдя, являє собою нагрівальний елемент. Тут треба пам’ятати, що дезінфікуючий розчин при нагріванні втрачає свої властивості. Більш того, підігрітий дезінфектор закріплює несмитих залишки органіки, надаючи їм фортеця каменю, і володіє підвищеною агресивністю по відношенню до металу, з якого виготовлений інструмент.
▼ Тому, якщо ви припускаєте спільно з мийкою і очищенням інструменту проводити в УЗ-ванні і дезінфекцію, то опція нагріву буде зайва.
На знімку: розташування і призначення компонентів пристрою і управління УЗ-мийкою
3. Ще один критерій, на який потрібно орієнтуватися при виборі УЗ-апарату, це частота ультразвуку, а також задана вона постійної або можлива її регулювання і використання ванни в різних режимах очищення.
Регулятор потужності (на тих виробах, де він конструктивно передбачений) дозволяє варіювати довжину і частоту ультразвукового випромінювання.
Потужність випромінювання по робочим характеристикам, які обов’язково вказуються в паспорті виробу, не повинна бути менше 35 кГц.
На знімку: генератор-випромінювач, – основа всієї мийки-очищення, тому що саме ця деталь і створює кавітацію в розчині
Перемикач режиму роботи генератора випромінювача УЗ-мийки необхідний в тому випадку, якщо апарат використовується для очищення забруднень різного походження, що вимагають зниженої або підвищеної потужності ультразвуку.
4. Таймер. Він надає можливість виставити потрібний час, залежне від типу розчину і характеру забруднення, з автоматичним відключенням приладу після закінчення процесу. Крім того, наявність таймера дозволяє, повністю передоручення обробку автоматиці, не відволікатися на обслуговування і контроль.
На знімку: панель управління УЗ-мийкою
5. Миючі-дезінфікуючі розчини.
Основною причиною чому відсутній кавітація і, як наслідок, ефективне очищення і дезинфекція, є миюча середовище не рекомендована до використання в УЗ-мийці.Найбільш же придатними для ультразвукового очищення вважаються миючі засоби на водній основі, що мають в своєму складі ПАР (поверхнево-активні речовини).
Однак, чиста вода, якої іноді намагаються промити манікюрний інструмент в УЗ-ванні, також не вихід з положення. Справа в тому, що в ній утворюється високий поверхневий натяг, коли молекули зовнішнього шару настільки сильно схоплюються між собою, що створюють пружну плівку. Це і перешкоджає виникненню дрібних бульбашок і їх хляпанню, циркуляції рідини і її доступу до поверхні, що очищається.Дивно, але в порівнянні з водою, з усіх природних елементів сила поверхневого натягу більше лише у ртуті.
▼ Використання чистої води для очищення інструментів, не дасть бажаного результату.
На знімку: вся справа в чарівних бульбашках ультразвукової кавітації, вірніше, в їх майже повній відсутності в чистій воді
З досвіду використання розчину, що складається переважно з води, можна зробити висновок, що ультразвук в ньому має незначний вплив , оскільки, основне призначення УЗ-мийки, – видалення бруду будь-якого походження кавитацией і, створюваної нею циркуляції рідини не використовується. Забруднення на поверхні інструменту лише розмазуються і не несуться потоками миючого розчину, під дією лопаються бульбашок.
З ЦИХ ПОЗИЦІЙ Змалюємо ВИМОГИ ДО мийно-дезінфекційні розчини
1. Розчин не повинен бути надто агресивним до матеріалів, з яких виготовлений інструмент, тому як під впливом ультразвуку ця агресія зросте в рази;
2. Крім того, суміш повинна мати досконалої плинністю, а також добре проводити ультразвук і кавитационні хвилі.
Пам’ятаємо, що УЗ-мийка, – це не просто ємність для дезинфікуючого розчину, який є лише засобом передачі очищувальних можливостей ультразвуку.
На знімку: невеликий перелік дезінфікуючих розчинів, здатних працювати в УЗ-мийці. Список цей постійно поповнюється новими препаратами.
Юрій Фролов
Nail Kit – мережа магазинів косметики для нігтів
Про переваги роботи з ультразвуковим приладом при митті, очищення та дезінфекції манікюрних інструментів читайте тут
Секрети правильної роботи з УЗ-мийкою в нігтьовому сервісі тут
Ультразвуковий стерилізатор для манікюрних інструментів
Обрізний манікюр повинен виконуватися виключно стерильними інструментами, щоб звести на «ні» ризик зараження інфекціями або грибком.Для обробки манікюрних інструментів використовуються спеціальні стерилізатори: ультразвукові, кварцові, ультрафіолетові. За допомогою цих пристроїв стерилізація виходить дійсно якісної і швидкої.
Стерилізатори даного типу дуже поширені в манікюрних салонах завдяки деяким переваг, в порівнянні з аналогічними пристроями інших принципів дії.
Характеристика:Зовнішні поверхні установки стійкі до дезінфекції хімічним методом будь-яким деззасобів, дозволених до застосування в медичній практиці для виробів з пластмас і металів. Відповідає ГОСТу з електробезпеки.
УЗО складається:з ультразвукового генератора, ультразвукового випромінювача, робочої ванни і пластикової підставки.
Живлення:
Живлення від мережі змінного струму:
220 В, 50 Гц
Споживана потужність: не більше 200 ВА
Робоча ультразвукова частота: 22+1,7-1,6 кГц.
Діапазон випромінюваної акустичної потужності: 75 - 110 Вт.
Габаритні розміри(Д×Ш×В)::
Генератор ультразвукової:250×270×105 мм
Збірка, що складається з випромінювача ультразвукового і ємності: 400×265×190 мм
Підставка:430 × 360 × 395 мм
Вага:
Генератор ультразвукової: 2,3 кг
Збірка, що складається з випромінювача ультразвукового і ємності: 4,9 кг
Підставка: 1,2 кг
Корисний об'єм:5 літрів
Циклічній режим роботи: протягом8 год -10 хвилин роботи з 15-ї хвилиннимиперервами між режимами обробки
Індикація:
- світлову про наявність електроживлення від мережі при включенні виробу;
- світлову щодо режиму обробки протягом встановленого часуобробки;
- звукову про закінчення часу обробки;
- світлову про наявність контакту випромінюючої пластини з розчином;
- звукову про відсутність контакту випромінюючої пластини з розчином;
- в цифровому вигляді - встановлений час обробки і залишивсячас в процесі обробки.
Середній термін служби:не менше 5 років
Комплектація:
- Ультразвуковий генератор – 1 шт;
- Ультразвуковий випромінювач – 1 шт;
- Робоча ванна - ЕДПО-1-01 (корпус, піддон, кришка) – 1 шт;
- Кришка з отвором – 1 шт;
- Пластина-відбивач — 1 шт.;
- Пластикова підставка – 1 шт;
Інструкція з експлуатації – 1 шт
Установка для ультразвукової передстерилізаційної очистки медичних інструментів |
УЗО 1-01 "МЕДЭЛ" |
140 |
100 |
45 |
1 |
* уточн. |
|
УЗО 3-01 "МЕДЭЛ" |
200 |
150 |
75 |
3 |
* уточн. |
||
УЗО 5-01 "МЕДЭЛ" |
250 |
190 |
90 |
5 |
* уточн. |
* уточн. |
|
УЗО 10-01 "МЕДЭЛ" |
320 |
290 |
100 |
10 |
* уточн. |
* уточн. |